Niezwykłe spotkanie

Dwa lata temu, w sierpniu, wracając znad morza, wstąpiłem z rodzicami do warszawskiego zoo. Przechodząc przez jego bramy, nie spodziewałem się, co wydarzy się wkrótce.

Stałem z mamą przed pawilonem z szympansami i słuchałem opowieści o nich ze specjalnego telefonu, gdy nagle z zewnątrz przybiegł tata, mówiąc, że chyba widział doktora Kruszewicza. Trochę nie wierzyłem, ale przecież byliśmy w warszawskim zoo, więc to mogło być możliwe. Dosłownie niemal wyskoczyliśmy z budynku. Rozejrzeliśmy się i rzeczywiście był. Usłyszałem na żywo głos, który dobrze znałem z radia i telewizji. Ornitolog kończył właśnie opowiadać grupie studentów coś zabawnego o gorylach. Korzystając z tego, że przekazywał grupę komuś innemu, poprosiliśmy go do nas. Podszedł od razu. Porozmawialiśmy chwilę, wymieniłem z nim uścisk dłoni i zrobiłem sobie pamiątkowe zdjęcie.

Spotkanie z dr.Andrzejem Kruszewiczem

Mimo, że to spotkanie trwało może minutę, przyniosło mi tyle radości. Miałem duże szczęście, że byłem w tym samym miejscu i czasie, gdzie ten niezwykły człowiek.

Dr Andrzej Kruszewicz to znany ornitolog, weterynarz i dyrektor warszawskiego ogrodu zoologicznego. Jest współzałożycielem Ptasiego Azylu oraz autorem wielu książek i audycji radiowych o tematyce ornitologicznej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s